17 Temmuz 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AK Parti Tepebaşı’nda mahalle başkanı ataması

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı tarafından parti binasında gerçekleştirilen törenle 7 mahalle başkanına yetki belgeleri verildi.

Verilen yetki belgeleriyle birlikte; Bahçelievler, Çamlıca, Esentepe, Tunalı, Batıkent, Ertuğrulgazi ve Yeni Bağlar mahallelerinde yeni başkanlar görevlerine başladı. Yetki belgelerinin verilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, Tepebaşı’nda değişimi başlatmak için görevi devraldıklarını belirtti. Başkan Çizmelioğlu, “Tepebaşı’nda değişimi başlatmak için devraldığımız yönetimimizde inanç ve aşkla, yeni proje ve yeni hedeflere ulaşmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Daha güçlü daha yenilikçi bir Tepebaşı için el ele vererek özveriyle çalışacaklarına inandığım mahalle başkanlarıma yeni görevlerinde başarı ve hayır diliyorum” ifadelerini kullandı.  

Yeni mahalle başkanlarının isimleri şu şekilde:  

Bahçelievler Mahalle Başkanı Sami Zeki Uzun, Çamlıca Mahalle Başkanı Halil Aydın, Esentepe Mahalle Başkanı Niyazi Aydın, Tunalı Mahalle Başkanı Ersin Çaltı, Batıkent Mahalle Başkanı Şaban Yenipınar, Ertuğrulgazi Mahalle Başkanı Nevzat Ergün, Yeni Bağlar Mahalle Başkanı İlyas Yıldırım .”Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Politika Haberleri